WhatsApp
  • +90 (212) 614 5050
  • İstanbul, 16 ° / 9°

+90 (212) 614 5050

Ege Toplantı Salonu

Ege Toplantı Salonu

Tryp By Wyndham İstanbul Topkapı otelimizde bulunan Ege Toplantı Salonu hakkında size bilgi vermekten mutluluk duyuyoruz. Ege Toplantı Salonu, iş toplantıları ve etkinlikler için geniş ve işlevsel bir mekan sunmaktadır.

Ege Toplantı Salonu, en fazla 16 kişi kapasitesine sahip olup, 42 metrekarelik geniş bir alana sahiptir. Salon, 7x6 metrelik boyutlarıyla rahat bir çalışma alanı sunar.

Salon, yüksek kalitede bir aydınlatma sistemi ile donatılmıştır. İç mekanı aydınlık bir atmosferle dolduran bu sistem, toplantılarınıza daha verimli bir ortam sağlar.

Salonda ayrıca bir adet televizyon bulunmaktadır, bu sayede sunumlarınızı ve görsel içeriklerinizi kolayca paylaşabilirsiniz. Wi-Fi hizmeti de sağlanmaktadır, böylece yüksek hızlı internet bağlantısıyla iş gereksinimlerinizi karşılamak için gerekli teknolojik alt yapıya sahiptir.

Ege Toplantı Salonu, otelimizin -1. katında yer almaktadır. Bu konum, kolay erişim sağlamanızı ve diğer otel olanaklarından faydalanmanızı kolaylaştırır.

Tryp By Wyndham İstanbul Topkapı oteli olarak, Ege Toplantı Salonu'nda sizlere en iyi toplantı deneyimini sunmak için sabırsızlıkla bekliyoruz.

Profesyonel ekibimiz, ihtiyaçlarınıza yönelik destek sağlamak için her zaman hazır beklemektedir.

Bir sonraki toplantınızı Tryp By Wyndham İstanbul Topkapı otelinde gerçekleştirmek için bize başvurmanızı bekleriz.

Ege Toplantı Salonu

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ ?

Ücretsiz Wifi

7/24 Ücretsiz İnternet

Servislerimiz

Oda Servisi, Kat Servisi.

Çevre Dostu Hotel

Hotelimiz Çevreye Duyarlıdır.

Size Özel Seçenekler

Müşterilerimize Özel Odalar.

MÜŞTERİ GÖRÜŞLERİ